Slike NAVA Пекач финицио 39,5 см со капак
Slike NAVA Пекач финицио 39,5 см со капак

NAVA Пекач финицио 39,5 см со капак

Меркур
3.610ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Пекач финицио 39,5 см со капак

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P38SPKHGDC

EAN /   код

EAN /   код
520574689776
3.610ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Пекач финицио 39,5 см со капак

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P38SPKHGDC

EAN /   код

EAN /   код
520574689776
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.