Slike NAVA Преса за пире 27 см
Slike NAVA Преса за пире 27 см

NAVA Преса за пире 27 см

Меркур
155ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Nava преса за пире мисти 27 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
R9E18R4VVP

EAN /   код

EAN /   код
520574688898
155ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Nava преса за пире мисти 27 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
R9E18R4VVP

EAN /   код

EAN /   код
520574688898
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.