Slike NAVA Тапа за шише мисти 9х5.5 см
Slike NAVA Тапа за шише мисти 9х5.5 см

NAVA Тапа за шише мисти 9х5.5 см

Меркур
199ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Nava тапа за шише мисти 9х5.5 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
SF918357Z0

EAN /   код

EAN /   код
520574615830
199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Nava тапа за шише мисти 9х5.5 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
SF918357Z0

EAN /   код

EAN /   код
520574615830
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.