Slike NAVA Тава натур 2х43.5х29 см
Slike NAVA Тава натур 2х43.5х29 см

NAVA Тава натур 2х43.5х29 см

Меркур
220ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Нава тава за приготвување на храната од серијата НАТУР.

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
2KASP6L8IA

EAN /   код

EAN /   код
520574615284
220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава тава за приготвување на храната од серијата НАТУР.

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
2KASP6L8IA

EAN /   код

EAN /   код
520574615284
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.