Slike NAVA Тава за палачинки таурус нелеплив камен 24цм
Slike NAVA Тава за палачинки таурус нелеплив камен 24цм

NAVA Тава за палачинки таурус нелеплив камен 24цм

Меркур
839ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Тава за палачинки. Изработен од алуминиум покриен со пет слоја камена нелеплива обвивка. Одличната и издржлива нелеплива облога обезбедува висока отпорност на гребаници и високи температури.
Ергономската рачка од бакелит останува ладна дури и по часови готвење и ви овозможува лесно да ја користите тавата.Направено од најквалитетен алуминиум со петслоен камен нелеплив слој за долготрајна издржливост при секојдневна употреба и гарантира совршено, здраво готвење, како да готвите на природен камен.
Димензија: 24цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
WEASPXLSET

EAN /   код

EAN /   код
520574612911
839ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тава за палачинки. Изработен од алуминиум покриен со пет слоја камена нелеплива обвивка. Одличната и издржлива нелеплива облога обезбедува висока отпорност на гребаници и високи температури.
Ергономската рачка од бакелит останува ладна дури и по часови готвење и ви овозможува лесно да ја користите тавата.Направено од најквалитетен алуминиум со петслоен камен нелеплив слој за долготрајна издржливост при секојдневна употреба и гарантира совршено, здраво готвење, како да готвите на природен камен.
Димензија: 24цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
WEASPXLSET

EAN /   код

EAN /   код
520574612911
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.