Slike NAVA Тенџере со капак нелеплив камен 18цм
Slike NAVA Тенџере со капак нелеплив камен 18цм

NAVA Тенџере со капак нелеплив камен 18цм

Меркур
959ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Нелепливото тенџере с изработено од висококвалитетен алуминиум со 5 нелепливи камени премази, кои го прават многу издржлив.
Има ергономска рачка која не се загрева. Погоден за сите шпорети. Безбедно за миење садови. Димензија: 18cm

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
84ASPENCNX

EAN /   код

EAN /   код
520574608752
959ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нелепливото тенџере с изработено од висококвалитетен алуминиум со 5 нелепливи камени премази, кои го прават многу издржлив.
Има ергономска рачка која не се загрева. Погоден за сите шпорети. Безбедно за миење садови. Димензија: 18cm

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
84ASPENCNX

EAN /   код

EAN /   код
520574608752
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.