Slike NAVA Тенџере со капак нур 22 см
Slike NAVA Тенџере со капак нур 22 см

NAVA Тенџере со капак нур 22 см

Меркур
2.299ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Тенџере Со Капак Нат Ур 22 См

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
QS9SP6ZX3U

EAN /   код

EAN /   код
520574615876
2.299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Тенџере Со Капак Нат Ур 22 См

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
QS9SP6ZX3U

EAN /   код

EAN /   код
520574615876
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.