Slike NAVA Тенџере таурус со капак нелеплив камен 24цм
Slike NAVA Тенџере таурус со капак нелеплив камен 24цм

NAVA Тенџере таурус со капак нелеплив камен 24цм

Меркур
1.329ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен е од алуминиум, внатре има петслоен гранитен слој. На дното има челична индукциска влошка. Опремен со стаклен капак. Садот е дизајниран да издржи нагли промени во температурата. Петслојната гранитна обвивка е нелеплива, отпорна на гребење и топлина.Садот за готвење обезбедува брзо и еднолично готвење. Совршен за готвење и динстање. Идеален за подготовка на оброци во едно тенџере. Погоден за гасни, електрични, керамички, халогени и индукциски шпорети. Погоден за перење во машина за садови. Димензија: 24cm

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
H8BSPIR05E

EAN /   код

EAN /   код
520574608809
1.329ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Изработен е од алуминиум, внатре има петслоен гранитен слој. На дното има челична индукциска влошка. Опремен со стаклен капак. Садот е дизајниран да издржи нагли промени во температурата. Петслојната гранитна обвивка е нелеплива, отпорна на гребење и топлина.Садот за готвење обезбедува брзо и еднолично готвење. Совршен за готвење и динстање. Идеален за подготовка на оброци во едно тенџере. Погоден за гасни, електрични, керамички, халогени и индукциски шпорети. Погоден за перење во машина за садови. Димензија: 24cm

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
H8BSPIR05E

EAN /   код

EAN /   код
520574608809
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.