Slike NAVA Термос ацер 500 мл
Slike NAVA Термос ацер 500 мл

NAVA Термос ацер 500 мл

Меркур
449ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Термос Ацер 500 Мл

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Шишиња
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
5YKSPYOVJ1

EAN /   код

EAN /   код
520574689905
449ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Термос Ацер 500 Мл

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Шишиња
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
5YKSPYOVJ1

EAN /   код

EAN /   код
520574689905
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.