Slike Навлака за перница розева
Slike Навлака за перница розева

Навлака за перница розева

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА РОЗЕВА
• Навлаките се направени од 100% памучна ткаенина и не предизвикуваат алергиски реакции.
• Достапни во беж,минт и розева боја.
• Димензии на производот: 44x37cm.
• Димензии на пакувањето: 29x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
PIIORI0LF7

EAN /   код

EAN /   код
ANXXVVC6UN
170ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

НАВЛАКА ЗА ПЕРНИЦА РОЗЕВА
• Навлаките се направени од 100% памучна ткаенина и не предизвикуваат алергиски реакции.
• Достапни во беж,минт и розева боја.
• Димензии на производот: 44x37cm.
• Димензии на пакувањето: 29x21cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
PIIORI0LF7

EAN /   код

EAN /   код
ANXXVVC6UN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.