0 thumbnail image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар
1 thumbnail image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар
2 thumbnail image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар
3 thumbnail image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар
Selected image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар
Selected image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар
Selected image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар
Selected image for Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар

Навлака за соларен базен INTEX 366cm (12') Дијаметар

Ananas direct badge iconбрзо
1.000 ДЕНЗаштеда 334 ДЕН
666ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Дијаметар: 366 cm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
YK0XLMEOJ6

EAN /   код

EAN /   код
6941057422213
1.000 ДЕНЗаштеда 334 ДЕН
666ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Дијаметар: 366 cm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
YK0XLMEOJ6

EAN /   код

EAN /   код
6941057422213
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.