Slike NBB Женски градник 350 бел
Slike NBB Женски градник 350 бел

NBB Женски градник 350 бел

Sara Fashion
650ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

NBB Женска острилка 350 бела

Спецификации

Бренд
NBB

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
80Б
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Турција
Соодветен тип
Минимизатор

Материјал

Материјал
Полиамид
Име на опис на материјалот
Полиамид 80%, Еластин 20%

Ананас ID

Шифра на производот
O2CV0VCJNM

EAN /   код

EAN /   код
8690000013746
650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

NBB Женска острилка 350 бела

Спецификации

Бренд
NBB

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
80Б
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Турција
Соодветен тип
Минимизатор

Материјал

Материјал
Полиамид
Име на опис на материјалот
Полиамид 80%, Еластин 20%

Ананас ID

Шифра на производот
O2CV0VCJNM

EAN /   код

EAN /   код
8690000013746

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.