Slike NBB Женски корсет 2460 црн
Slike NBB Женски корсет 2460 црн

NBB Женски корсет 2460 црн

Sara Fashion
690ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

NBB Женски корсет 2460 црн

Спецификации

Бренд
NBB

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
С/М
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Турција

Ананас ID

Шифра на производот
W8OV0C99V0

EAN /   код

EAN /   код
8693948674994
690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

NBB Женски корсет 2460 црн

Спецификации

Бренд
NBB

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
С/М
Број на парчиња
1
Земја на потекло
Турција

Ананас ID

Шифра на производот
W8OV0C99V0

EAN /   код

EAN /   код
8693948674994

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.