Slike NERONOBILE Irish Cappuccino | Dolce Gusto
Slike NERONOBILE Irish Cappuccino | Dolce Gusto

NERONOBILE Irish Cappuccino | Dolce Gusto

E-Horeca
199ДЕН

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

Број на капсули: 16

Спецификации

Бренд
DOLCE GUSTO

Технички детали

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
ZPVX0B9RX4

EAN /   код

EAN /   код
AN0NIN2ODR
199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Број на капсули: 16

Спецификации

Бренд
DOLCE GUSTO

Технички детали

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
ZPVX0B9RX4

EAN /   код

EAN /   код
AN0NIN2ODR

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.