0 thumbnail image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
1 thumbnail image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
2 thumbnail image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
3 thumbnail image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
4 thumbnail image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
5 thumbnail image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
Selected image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
Selected image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
Selected image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
Selected image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
Selected image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
Selected image for NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black
Ново

NESPRESSO Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black

E-Horeca
7.500ДЕН

Опис на производот

Nespresso Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black

Додадете свеж и нов изглед на вашата кујна со Nespresso Vertuo Pop машината во елегантна црна боја. Подгответе врвно кафе едноставно и брзо со притискање на едно копче. Секоја капсула се анализира со нејзината шифра и со тоа се прилагодуваат параметрите за подготовка. Потоа, системот за екстракција со технологијата “центрифузија” ги подобрува аромите на секоја мешавина. Оваа паметна машина автоматски се ажурира за да го обезбеди најдоброто Nespresso искуство.

Тип на машина: Автоматска
Вид на кафе: Капсули
Тип на капсула: Nespresso Vertuo
Притисок на пумпата: Centrifusion™
Bluetooth® и Wi-Fi поврзување кое овозможува автоматско ажурирање на софтверот
Димензии: 136 x 426 x 250 mm
Капацитет на резервоарот за вода: 600 ml
Автоматско исклучување: Да – 2 минути
Нето тежина: 3,5 кг

Спецификации

Бренд
Nespresso

Тежина и димензии

Тежина
4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
O3MVRYCXOI

EAN /   код

EAN /   код
AN486HRPP9
7.500ДЕН

Опис на производот

Nespresso Кафемат DeLonghi Vertuo Pop Up Liquorice Black

Додадете свеж и нов изглед на вашата кујна со Nespresso Vertuo Pop машината во елегантна црна боја. Подгответе врвно кафе едноставно и брзо со притискање на едно копче. Секоја капсула се анализира со нејзината шифра и со тоа се прилагодуваат параметрите за подготовка. Потоа, системот за екстракција со технологијата “центрифузија” ги подобрува аромите на секоја мешавина. Оваа паметна машина автоматски се ажурира за да го обезбеди најдоброто Nespresso искуство.

Тип на машина: Автоматска
Вид на кафе: Капсули
Тип на капсула: Nespresso Vertuo
Притисок на пумпата: Centrifusion™
Bluetooth® и Wi-Fi поврзување кое овозможува автоматско ажурирање на софтверот
Димензии: 136 x 426 x 250 mm
Капацитет на резервоарот за вода: 600 ml
Автоматско исклучување: Да – 2 минути
Нето тежина: 3,5 кг

Спецификации

Бренд
Nespresso

Тежина и димензии

Тежина
4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
O3MVRYCXOI

EAN /   код

EAN /   код
AN486HRPP9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.