Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml
Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml
Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml
Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml
Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml
Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml
Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml
Slike NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml

NEUTROGENA Гел крем за лице Hydro Boost 50ml

Anni Farm
1.305ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежителната текстура на кремот Hydro Boost гел е збогатена со неговата иновативна технологија на матрица на хијалуронски гел.

Лесна формула, не мрсна, не ги затнува порите, не поттикнува појава на акни.
1. Ја задржува хидратацијата во епидермисот, со хијалуронска киселина која може да собере до 1000 пати повеќе вода од нејзината маса
2. Континуирано ослободува хидратација во текот на денот, кога и е потребна на кожата

Спецификации

Бренд
Neutrogena

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
U327CIR2R1

EAN /   код

EAN /   код
3574661309743
1.305ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежителната текстура на кремот Hydro Boost гел е збогатена со неговата иновативна технологија на матрица на хијалуронски гел.

Лесна формула, не мрсна, не ги затнува порите, не поттикнува појава на акни.
1. Ја задржува хидратацијата во епидермисот, со хијалуронска киселина која може да собере до 1000 пати повеќе вода од нејзината маса
2. Континуирано ослободува хидратација во текот на денот, кога и е потребна на кожата

Спецификации

Бренд
Neutrogena

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
U327CIR2R1

EAN /   код

EAN /   код
3574661309743

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.