Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml
Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml
Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml
Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml
Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml
Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml
Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml
Slike NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml

NEUTROGENA Hydro Boost Water гел за лице 50ml

Anni Farm
1.310ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежителната текстура на воден гел Hydro Boost е збогатена со неговата иновативна технологија на матрица на хијалуронски гел. Лесна формула, немрсна, не ги затнува порите, не поттикнува појава на акни.

1. Ја задржува хидратацијата во епидермисот, со хијалуронска киселина која може да собере до 1000 пати повеќе вода од нејзината маса
2. Континуирано ослободува хидратација во текот на денот, кога и е потребна на кожата

Спецификации

Бренд
Neutrogena

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
L637CGN6F6

EAN /   код

EAN /   код
3574661309736
1.310ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежителната текстура на воден гел Hydro Boost е збогатена со неговата иновативна технологија на матрица на хијалуронски гел. Лесна формула, немрсна, не ги затнува порите, не поттикнува појава на акни.

1. Ја задржува хидратацијата во епидермисот, со хијалуронска киселина која може да собере до 1000 пати повеќе вода од нејзината маса
2. Континуирано ослободува хидратација во текот на денот, кога и е потребна на кожата

Спецификации

Бренд
Neutrogena

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
L637CGN6F6

EAN /   код

EAN /   код
3574661309736

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.