0 thumbnail image for NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина
1 thumbnail image for NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина
2 thumbnail image for NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина
Selected image for NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина
Selected image for NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина
Selected image for NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина

NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина

D Sport
2.890 ДЕНЗаштеда 1.156 ДЕН
1.734ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина

Спецификации

Бренд
NEW BALANCE

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
EUCMVYQZ22

EAN /   код

EAN /   код
196432534487
2.890 ДЕНЗаштеда 1.156 ДЕН
1.734ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

NEW BALANCE Женски дуксер NB CLASSIC HOODIE темно сина

Спецификации

Бренд
NEW BALANCE

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
EUCMVYQZ22

EAN /   код

EAN /   код
196432534487
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.