0 thumbnail image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
2 thumbnail image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
3 thumbnail image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
Selected image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
Selected image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
Selected image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
Selected image for NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
Ново

NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе

Феникс
750 ДЕНЗаштеда 113 ДЕН
638ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Циклама

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
•95%полиестер 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Циклама
Пол
Женски
Големина
10.0
Материјал
95%полиестер 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
TJTJVRCWU1

EAN /   код

EAN /   код
ANX41IU1EL
750 ДЕНЗаштеда 113 ДЕН
638ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Блуза, Циклама розе
•95%полиестер 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Циклама
Пол
Женски
Големина
10.0
Материјал
95%полиестер 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
TJTJVRCWU1

EAN /   код

EAN /   код
ANX41IU1EL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.