0 thumbnail image for NEW COLLECTION Блуза, Пудра боја
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Блуза, Пудра боја
Selected image for NEW COLLECTION Блуза, Пудра боја
Selected image for NEW COLLECTION Блуза, Пудра боја
Ново

NEW COLLECTION Блуза, Пудра боја

Феникс
850 ДЕНЗаштеда 128 ДЕН
723ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Циклама

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Блуза, Пудра боја
•75%вискоза 20%полиестер 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Циклама
Пол
Женски
Големина
12.0
Материјал
75%вискоза 20%полиестер 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
1ETJV7VFNA

EAN /   код

EAN /   код
AN441IURKT
850 ДЕНЗаштеда 128 ДЕН
723ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Блуза, Пудра боја
•75%вискоза 20%полиестер 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Циклама
Пол
Женски
Големина
12.0
Материјал
75%вискоза 20%полиестер 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
1ETJV7VFNA

EAN /   код

EAN /   код
AN441IURKT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.