0 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
2 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
Ново

NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн

Феникс
1.250 ДЕНЗаштеда 188 ДЕН
1.063ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
•95%полиестер 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
14.0
Материјал
95%полиестер 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
LDTJVOJEMV

EAN /   код

EAN /   код
ANMR0IU70J
1.250 ДЕНЗаштеда 188 ДЕН
1.063ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан со ташна и беретка, бел/црн
•95%полиестер 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
14.0
Материјал
95%полиестер 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
LDTJVOJEMV

EAN /   код

EAN /   код
ANMR0IU70J
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.