0 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, праска/шарен
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, праска/шарен
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, праска/шарен
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, праска/шарен
Ново

NEW COLLECTION Фустан со ташна, праска/шарен

Феникс
1.100 ДЕНЗаштеда 165 ДЕН
935ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Праска

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан со ташна, праска/шарен
•100% полиестер

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Праска
Пол
Женски
Големина
10.0
Материјал
100% полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
SNTJVEL0JG

EAN /   код

EAN /   код
ANIT0IU97R
1.100 ДЕНЗаштеда 165 ДЕН
935ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан со ташна, праска/шарен
•100% полиестер

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Праска
Пол
Женски
Големина
10.0
Материјал
100% полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
SNTJVEL0JG

EAN /   код

EAN /   код
ANIT0IU97R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.