0 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
2 thumbnail image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
Selected image for NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
Ново

NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен

Феникс
1.100 ДЕНЗаштеда 165 ДЕН
935ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
•100% полиестер

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
10.0
Материјал
100% полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
0ITJVL0ULY

EAN /   код

EAN /   код
ANJS0IUVFI
1.100 ДЕНЗаштеда 165 ДЕН
935ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Фустан со ташна, розе/шарен
•100% полиестер

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
10.0
Материјал
100% полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
0ITJVL0ULY

EAN /   код

EAN /   код
ANJS0IUVFI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.