0 thumbnail image for NEW COLLECTION Карго пантолони, црни
1 thumbnail image for NEW COLLECTION Карго пантолони, црни
Selected image for NEW COLLECTION Карго пантолони, црни
Selected image for NEW COLLECTION Карго пантолони, црни
Ново

NEW COLLECTION Карго пантолони, црни

Феникс
950 ДЕНЗаштеда 143 ДЕН
808ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Карго пантолони, црни
•98%полиестер 2%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
6.0
Материјал
98%полиестер 2%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
8FTJVXM2O4

EAN /   код

EAN /   код
ANS91IU482
950 ДЕНЗаштеда 143 ДЕН
808ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Карго пантолони, црни
•98%полиестер 2%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
6.0
Материјал
98%полиестер 2%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
8FTJVXM2O4

EAN /   код

EAN /   код
ANS91IU482
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.