Selected image for NEW COLLECTION Тексас пантолони, сини
Ново

NEW COLLECTION Тексас пантолони, сини

Феникс
950 ДЕНЗаштеда 143 ДЕН
808ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

NEW COLLECTION Тексас пантолони, сини
•95%памук 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
6.0
Материјал
95%памук 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
QYTJVTR7YM

EAN /   код

EAN /   код
AND81IUMZD
950 ДЕНЗаштеда 143 ДЕН
808ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NEW COLLECTION Тексас пантолони, сини
•95%памук 5%еластин

Спецификации

Бренд
NEW COLLECTION

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
6.0
Материјал
95%памук 5%еластин

Ананас ID

Шифра на производот
QYTJVTR7YM

EAN /   код

EAN /   код
AND81IUMZD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.