Slike NEXEN Автомобилски гуми 155/65R14 75T  N'blue HD Plus
Slike NEXEN Автомобилски гуми 155/65R14 75T  N'blue HD Plus

NEXEN Автомобилски гуми 155/65R14 75T N'blue HD Plus

КУПИ ГУМИ
3.120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

155/65R14 75T N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
155
висина на гумата
65
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
R3ZBPGGN2A

EAN /   код

EAN /   код
AN1HX36O8A
3.120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

155/65R14 75T N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
155
висина на гумата
65
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
R3ZBPGGN2A

EAN /   код

EAN /   код
AN1HX36O8A
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.