Slike NEXEN Автомобилски гуми 195/55R16 87H  N'blue HD Plus
Slike NEXEN Автомобилски гуми 195/55R16 87H  N'blue HD Plus

NEXEN Автомобилски гуми 195/55R16 87H N'blue HD Plus

КУПИ ГУМИ
5.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

195/55R16 87H N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R16
Ширина на гумата
195
висина на гумата
55
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
6WYBPWE4WK

EAN /   код

EAN /   код
ANGJX36H7O
5.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

195/55R16 87H N'blue HD Plus

Спецификации

Бренд
Nexen

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R16
Ширина на гумата
195
висина на гумата
55
Земја на потекло
Јужна Кореја

Ананас ID

Шифра на производот
6WYBPWE4WK

EAN /   код

EAN /   код
ANGJX36H7O
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.