Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни
Slike NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни

NIKE DEFYALLDAY Машки lifestyle патики, црни

Deus Sport
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки lifestyle патики, црни
ДОЛГОТРАЕН КОМФОР ПОДГОТВЕН ЗА теретана.
Преземете ги секојдневните предизвици со Nike Defy All Day. Со кожа на горниот дел и гума на дното создаваат издржлив дизајн кој ги издржува тешките тренинзи. Мекото амортизирање носи удобност во текот на тренингот или денот, додека ги завршувате секојдневните работи.
Вградената можност за проветрување му помага на вашето стапало да остане ладно.
Амортизирање со мека влошка од пена и облога околу глуждот.
Гума со Flex
Гумената шарка ви дава издржлива влечна сила на голем број површини. Жлебовите под нозете дозволуваат ѓонот да се витка додека чекорите.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45.5

Ананас ID

Шифра на производот
NCK9156VV6

EAN /   код

EAN /   код
ANBDFQ0IB3
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки lifestyle патики, црни
ДОЛГОТРАЕН КОМФОР ПОДГОТВЕН ЗА теретана.
Преземете ги секојдневните предизвици со Nike Defy All Day. Со кожа на горниот дел и гума на дното создаваат издржлив дизајн кој ги издржува тешките тренинзи. Мекото амортизирање носи удобност во текот на тренингот или денот, додека ги завршувате секојдневните работи.
Вградената можност за проветрување му помага на вашето стапало да остане ладно.
Амортизирање со мека влошка од пена и облога околу глуждот.
Гума со Flex
Гумената шарка ви дава издржлива влечна сила на голем број површини. Жлебовите под нозете дозволуваат ѓонот да се витка додека чекорите.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45.5

Ананас ID

Шифра на производот
NCK9156VV6

EAN /   код

EAN /   код
ANBDFQ0IB3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.