0 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
1 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
2 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
3 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
4 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
5 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
6 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
7 thumbnail image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели
Selected image for NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели

NIKE DEFYALLDAY Машки патики за тренинг, бели

Deus Sport
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Машки патики за тренинг, бели
ДОЛГОТРАЕН КОМФОР ПОДГОТВЕН ЗА теретана.
Преземете ги секојдневните предизвици со Nike Defy All Day. Со кожа на горниот дел и гума на дното создаваат издржлив дизајн кој ги издржува тешките тренинзи. Мекото амортизирање носи удобност во текот на тренингот или денот, додека ги завршувате секојдневните работи.
Вградената можност за проветрување му помага на вашето стапало да остане ладно.
Амортизирање со мека влошка од пена и облога околу глуждот.
Гума со Flex
Гумената шарка ви дава издржлива влечна сила на голем број површини. Жлебовите под нозете дозволуваат ѓонот да се витка додека чекорите.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
M7K91MEYO9

EAN /   код

EAN /   код
AN5FFQ0TXQ
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки патики за тренинг, бели
ДОЛГОТРАЕН КОМФОР ПОДГОТВЕН ЗА теретана.
Преземете ги секојдневните предизвици со Nike Defy All Day. Со кожа на горниот дел и гума на дното создаваат издржлив дизајн кој ги издржува тешките тренинзи. Мекото амортизирање носи удобност во текот на тренингот или денот, додека ги завршувате секојдневните работи.
Вградената можност за проветрување му помага на вашето стапало да остане ладно.
Амортизирање со мека влошка од пена и облога околу глуждот.
Гума со Flex
Гумената шарка ви дава издржлива влечна сила на голем број површини. Жлебовите под нозете дозволуваат ѓонот да се витка додека чекорите.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
M7K91MEYO9

EAN /   код

EAN /   код
AN5FFQ0TXQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.