0 thumbnail image for NIKE Детски патики COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
1 thumbnail image for NIKE Детски патики COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
2 thumbnail image for NIKE Детски патики COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
Selected image for NIKE Детски патики COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
Selected image for NIKE Детски патики COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV
Selected image for NIKE Детски патики COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV

NIKE Детски патики COURT BOROUGH LOW 2 FLRL BTV

Deus Sport
2.690 ДЕНЗаштеда 538 ДЕН
2.152ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Nike COURT BOROUGH LOW 2 SE се патики за деца.
Ретро дизајнот инспириран од кошарката носи удобност и елегантен спортски стил.
Горниот дел е изработен од природна кожа, синтетика и текстил.
Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.
Гумениот ѓон совршено се прилагодува на различни површини.
Овие патики се одличен избор за вашето дете.
Тие можат да се носат за време на разни активности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:
Горен дел: кожа, синтетика, текстил
Гумен ѓон
Врзување
Прикажана боја: бела
Шифра на артикл: CZ6614-100

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
J17VR8JJAE

EAN /   код

EAN /   код
AN5B3FRRXH
2.690 ДЕНЗаштеда 538 ДЕН
2.152ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Nike COURT BOROUGH LOW 2 SE се патики за деца.
Ретро дизајнот инспириран од кошарката носи удобност и елегантен спортски стил.
Горниот дел е изработен од природна кожа, синтетика и текстил.
Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.
Гумениот ѓон совршено се прилагодува на различни површини.
Овие патики се одличен избор за вашето дете.
Тие можат да се носат за време на разни активности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:
Горен дел: кожа, синтетика, текстил
Гумен ѓон
Врзување
Прикажана боја: бела
Шифра на артикл: CZ6614-100

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
J17VR8JJAE

EAN /   код

EAN /   код
AN5B3FRRXH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.