Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV
Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV
Ново
Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV
Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV
Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV
Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV
Ново
Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV
Slike NIKE Детски патики PICO 5 TDV

NIKE Детски патики PICO 5 TDV

Deus Sport
2.090 ДЕНЗаштеда 418 ДЕН
1.672ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 28/12/2023

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

NIKE Детски патики PICO 5 TDV

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
RZ85F3GWH6

EAN /   код

EAN /   код
ANPBLD9I3G
2.090 ДЕНЗаштеда 418 ДЕН
1.672ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 28/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

NIKE Детски патики PICO 5 TDV

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
RZ85F3GWH6

EAN /   код

EAN /   код
ANPBLD9I3G

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.