Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени

NIKE Детски патики STAR RUNNER 3 GS, црвени

Deus Sport
3.190 ДЕНЗаштеда 638 ДЕН
2.552ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црвена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Lifestyle патики за тинејџери
Горен дел: текстил, синтетика
Пенести исполнувања во средниот ѓон
Гумен ѓон
Nike Star Runner 3 се детски патики со разновиден дизајн што ќе ги поддржуваат детските стапала во текот на денот. Трчање, скокање, одење, нема активност што овој модел не може да ја издржи. Горниот дел е направен од комбинација на рециклирана мрежеста ткаенина во пределот на прстите и издржлива синтетичка кожа во пределот на петицата. Пенестите исполнувања во средниот ѓон го намалуваат притисокот на површината и обезбедуваат удобност на секој чекор. Меките перничиња го покриваат глуждот и внатрешната страна на патиката за чувство на дополнителна удобност. Гумениот ѓон со флексибилни делови и текстура во форма на ѕвезда го следи природното движење на стапалата и овозможува оптимална тракција.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
8GB5TCRH8U

EAN /   код

EAN /   код
ANBRXURLFK
3.190 ДЕНЗаштеда 638 ДЕН
2.552ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Lifestyle патики за тинејџери
Горен дел: текстил, синтетика
Пенести исполнувања во средниот ѓон
Гумен ѓон
Nike Star Runner 3 се детски патики со разновиден дизајн што ќе ги поддржуваат детските стапала во текот на денот. Трчање, скокање, одење, нема активност што овој модел не може да ја издржи. Горниот дел е направен од комбинација на рециклирана мрежеста ткаенина во пределот на прстите и издржлива синтетичка кожа во пределот на петицата. Пенестите исполнувања во средниот ѓон го намалуваат притисокот на површината и обезбедуваат удобност на секој чекор. Меките перничиња го покриваат глуждот и внатрешната страна на патиката за чувство на дополнителна удобност. Гумениот ѓон со флексибилни делови и текстура во форма на ѕвезда го следи природното движење на стапалата и овозможува оптимална тракција.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
8GB5TCRH8U

EAN /   код

EAN /   код
ANBRXURLFK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.