Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови
Slike NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови

NIKE Детски патики STAR RUNNER 3, розови

Deus Sport
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Розева

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Nike Star Runner 3 се детски патики со разновиден дизајн што ќе ги поддржуваат детските стапала во текот на денот.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
7CB5T1MZFG

EAN /   код

EAN /   код
ANRUXURILS
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Nike Star Runner 3 се детски патики со разновиден дизајн што ќе ги поддржуваат детските стапала во текот на денот.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
7CB5T1MZFG

EAN /   код

EAN /   код
ANRUXURILS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.