Selected image for NIKE Маица машка TEE-HANGTAG SWOOSH

NIKE Маица машка TEE-HANGTAG SWOOSH

Deus Sport
1.390 ДЕНЗаштеда 278 ДЕН
1.112ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

NIKE Маица машка TEE-HANGTAG SWOOSH

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
3UTCGSEFRR

EAN /   код

EAN /   код
AN4QKD9CZB
1.390 ДЕНЗаштеда 278 ДЕН
1.112ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

NIKE Маица машка TEE-HANGTAG SWOOSH

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
3UTCGSEFRR

EAN /   код

EAN /   код
AN4QKD9CZB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.