Slike NIKE  Машки долни тренерки M NK RUN STRIPE WOVEN PANT
Ново
Slike NIKE  Машки долни тренерки M NK RUN STRIPE WOVEN PANT
Ново

NIKE Машки долни тренерки M NK RUN STRIPE WOVEN PANT

Deus Sport
2.990 ДЕНЗаштеда 598 ДЕН
2.392ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки долни тренерки

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0KE5BBZ6XM

EAN /   код

EAN /   код
ANMQKIAVB7
2.990 ДЕНЗаштеда 598 ДЕН
2.392ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки долни тренерки

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0KE5BBZ6XM

EAN /   код

EAN /   код
ANMQKIAVB7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.