Slike NIKE Машки дуксер M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
Slike NIKE Машки дуксер M NSW CLUB HOODIE PO BB GX

NIKE Машки дуксер M NSW CLUB HOODIE PO BB GX

MODELS SHOES & SPORT
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Зелена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Зелена
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Nike

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
K36LFYZZ7K

EAN /   код

EAN /   код
ANKA7VDUDE
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Зелена
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Nike

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
K36LFYZZ7K

EAN /   код

EAN /   код
ANKA7VDUDE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.