0 thumbnail image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели
1 thumbnail image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели
2 thumbnail image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели
3 thumbnail image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели
Selected image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели
Selected image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели
Selected image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели
Selected image for NIKE Машки патики Court Lite 2, бели

NIKE Машки патики Court Lite 2, бели

Deus Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Машки патики за Тенис
NikeCourt Lite 2 се дизајнирани да ги амортизира и поддржува вашите стапала за време на вежбање и играње.
Создадени специјално за тврди терени, нивниот уникатен надворешен ѓон има 5 карактеристични модели.
Секоја шема е дизајнирана визуелно да опише 1 од 5-те основни движења што ги учат новите тенисери.
Синтетичките и кожните материјали додаваат издржливост.
Поставената јака и јазик додаваат удобност околу вашите глуждови.
Средниот ѓон од пена го заштитува секој чекор.
Гумениот надворешен ѓон ви дава издржлива влечна сила додека трчате и удирате.
Дизајнирани за тврди површини.
Боја-Бела
Материјал: Кожа

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
DBB5THVUPU

EAN /   код

EAN /   код
AN8WXURWUC
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки патики за Тенис
NikeCourt Lite 2 се дизајнирани да ги амортизира и поддржува вашите стапала за време на вежбање и играње.
Создадени специјално за тврди терени, нивниот уникатен надворешен ѓон има 5 карактеристични модели.
Секоја шема е дизајнирана визуелно да опише 1 од 5-те основни движења што ги учат новите тенисери.
Синтетичките и кожните материјали додаваат издржливост.
Поставената јака и јазик додаваат удобност околу вашите глуждови.
Средниот ѓон од пена го заштитува секој чекор.
Гумениот надворешен ѓон ви дава издржлива влечна сила додека трчате и удирате.
Дизајнирани за тврди површини.
Боја-Бела
Материјал: Кожа

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
DBB5THVUPU

EAN /   код

EAN /   код
AN8WXURWUC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.