Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни
Slike NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни

NIKE Машки патики LEGEND ESSENTIAL 3, црни

Deus Sport
4.590 ДЕНЗаштеда 1.377 ДЕН
3.213ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за тренинг - Nike Legend Essential 3 Next Nature
Опремени со рамна потпетица, материјали со висока абразија и флексибилен ѓон, обезбедува удобност и поддршка за интензивно вежбање.
Целокупниот дизајн помага да ја зацврстите петата на врвот на рамен ѓон за стабилност при скокање.
Жлебовите под прстите ги одржуваат доволно флексибилни за вежби за агилност.
Мрежата од саќе со висока абразија и издржливите прекривки на задната страна и страните овозможува да дишат.
Плишаната јака ви помага полесно да ги облекувате и соблекувате патиките.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45.5

Ананас ID

Шифра на производот
9YWLVN2JBE

EAN /   код

EAN /   код
AN6ZXUR39I
4.590 ДЕНЗаштеда 1.377 ДЕН
3.213ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за тренинг - Nike Legend Essential 3 Next Nature
Опремени со рамна потпетица, материјали со висока абразија и флексибилен ѓон, обезбедува удобност и поддршка за интензивно вежбање.
Целокупниот дизајн помага да ја зацврстите петата на врвот на рамен ѓон за стабилност при скокање.
Жлебовите под прстите ги одржуваат доволно флексибилни за вежби за агилност.
Мрежата од саќе со висока абразија и издржливите прекривки на задната страна и страните овозможува да дишат.
Плишаната јака ви помага полесно да ги облекувате и соблекувате патиките.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45.5

Ананас ID

Шифра на производот
9YWLVN2JBE

EAN /   код

EAN /   код
AN6ZXUR39I
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.