Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни
Slike NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни

NIKE Машки патики STAR RUNNER 3, црни

Deus Sport
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки ниски патики за трчање
Nike Star Runner 3 се разновидни патики за трчање, скокање и игра. Тие се зајакнати со издржливост и дишат. Имаат супер-меката пена и се многу флексибилни, со што ја зголемуваат удобноста со секој потег. Дизајнирани се од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина.
Рециклирана мрежа на предниот дел од патиката ви помага стапалото да остане ладно и им дава простор на прстите. Синтетичката кожа околу петицата дава стабилност и издржливост. Гумениот ѓон има жлебови за флексибилност.
Боја-Црна

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
37.5

Ананас ID

Шифра на производот
SIB5TSAZZF

EAN /   код

EAN /   код
AN3VXURE85
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки ниски патики за трчање
Nike Star Runner 3 се разновидни патики за трчање, скокање и игра. Тие се зајакнати со издржливост и дишат. Имаат супер-меката пена и се многу флексибилни, со што ја зголемуваат удобноста со секој потег. Дизајнирани се од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина.
Рециклирана мрежа на предниот дел од патиката ви помага стапалото да остане ладно и им дава простор на прстите. Синтетичката кожа околу петицата дава стабилност и издржливост. Гумениот ѓон има жлебови за флексибилност.
Боја-Црна

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
37.5

Ананас ID

Шифра на производот
SIB5TSAZZF

EAN /   код

EAN /   код
AN3VXURE85
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.