0 thumbnail image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
1 thumbnail image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
2 thumbnail image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
3 thumbnail image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
4 thumbnail image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
Selected image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
Selected image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
Selected image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
Selected image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели
Selected image for NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели

NIKE NIKE Court Vision Low Next Nature Машки патики - lifestyle, бели

Deus Sport
5.490 ДЕНЗаштеда 1.098 ДЕН
4.392ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Машки патики - lifestyle
Запознајте ги новите машки lifestyle патики Nike Court Vision Low Next Nature. Ако сте заљубени во класичниот кошаркарски изглед од 80-тите, но ја сакате брзата култура на денешниот натпревар, овие патики се за вас.
Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел со зашиени слоеви го зачувува духот на иконскиот оригинален стил. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали инспирирани од иконските кошаркарски модели од 80-тите. Вградениот плиток отвор изгледа добро и се чувствува уште подобро кога ги носите овие патики. Перфорацијата во пределот на прстите и на страните ја зголемува удобноста и дишењето. Логото на Nike јасно покажува во кој бренд најмногу верувате.
Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично држење.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
0AK9180ZK5

EAN /   код

EAN /   код
ANIIFQ0PVH
5.490 ДЕНЗаштеда 1.098 ДЕН
4.392ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки патики - lifestyle
Запознајте ги новите машки lifestyle патики Nike Court Vision Low Next Nature. Ако сте заљубени во класичниот кошаркарски изглед од 80-тите, но ја сакате брзата култура на денешниот натпревар, овие патики се за вас.
Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел со зашиени слоеви го зачувува духот на иконскиот оригинален стил. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали инспирирани од иконските кошаркарски модели од 80-тите. Вградениот плиток отвор изгледа добро и се чувствува уште подобро кога ги носите овие патики. Перфорацијата во пределот на прстите и на страните ја зголемува удобноста и дишењето. Логото на Nike јасно покажува во кој бренд најмногу верувате.
Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично држење.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
0AK9180ZK5

EAN /   код

EAN /   код
ANIIFQ0PVH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.