Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)
Slike NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)

NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)

Deus Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
E195FP7C2R

EAN /   код

EAN /   код
ANCILD9XQI
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

NIKE Патики детски машки CITY COURT 7 (PSV)

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
E195FP7C2R

EAN /   код

EAN /   код
ANCILD9XQI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.