Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV
Slike NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV

NIKE Патики детски STAR RUNNER 3 PSV

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Nike Star Runner 3 се детски патики со прекрасен дизајн што ќе ги поддржуваат детските стапала во текот на денот.
Трчање, скокање, одење, нема активност што овој модел не може да ја издржи.
Горниот дел е направен од комбинација на рециклирана мрежеста ткаенина во пределот на прстите и издржлива синтетичка кожа во пределот на петицата.
Пенестите исплнувања во средниот ѓон го намалуваат притисокот при допирање на површината и обезбедуваат удобност на секој чекор.
Меките перничиња го покриваат глуждот и внатрешната страна на патиката за чувство на дополнителна удобност.
Гумениот ѓон со флексибилни делови и текстура во форма на ѕвезда го следи природното движење на стапалото и овозможува оптимална тракција.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
29.5

Ананас ID

Шифра на производот
YN95FX12YU

EAN /   код

EAN /   код
ANWQLD9TSC
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Nike Star Runner 3 се детски патики со прекрасен дизајн што ќе ги поддржуваат детските стапала во текот на денот.
Трчање, скокање, одење, нема активност што овој модел не може да ја издржи.
Горниот дел е направен од комбинација на рециклирана мрежеста ткаенина во пределот на прстите и издржлива синтетичка кожа во пределот на петицата.
Пенестите исплнувања во средниот ѓон го намалуваат притисокот при допирање на површината и обезбедуваат удобност на секој чекор.
Меките перничиња го покриваат глуждот и внатрешната страна на патиката за чувство на дополнителна удобност.
Гумениот ѓон со флексибилни делови и текстура во форма на ѕвезда го следи природното движење на стапалото и овозможува оптимална тракција.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
29.5

Ананас ID

Шифра на производот
YN95FX12YU

EAN /   код

EAN /   код
ANWQLD9TSC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.