Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела
Slike NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела

NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бела

Deus Sport
6.090 ДЕНЗаштеда 1.218 ДЕН
4.872ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машките патики Nike Air Max Bol ви овозможуваат брзо движење и голема удобност.
Инспирирани од трчањето, овие патики имаат одличен дизајн, брановидни линии и многу видлива воздушна единица.
Пената ви овозможува амортизирање на секој чекор, додека лесните и издржливи материјали од кои се направени овие патики даваат голема удобност.
Мрежата на горниот дел овозможува проток на воздух, а плиткиот профил дава чувство на удобност.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
E3SPXCQ1VU

EAN /   код

EAN /   код
ANWY75W703
6.090 ДЕНЗаштеда 1.218 ДЕН
4.872ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машките патики Nike Air Max Bol ви овозможуваат брзо движење и голема удобност.
Инспирирани од трчањето, овие патики имаат одличен дизајн, брановидни линии и многу видлива воздушна единица.
Пената ви овозможува амортизирање на секој чекор, додека лесните и издржливи материјали од кои се направени овие патики даваат голема удобност.
Мрежата на горниот дел овозможува проток на воздух, а плиткиот профил дава чувство на удобност.

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
E3SPXCQ1VU

EAN /   код

EAN /   код
ANWY75W703
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.