0 thumbnail image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
1 thumbnail image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
2 thumbnail image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
3 thumbnail image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
4 thumbnail image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
5 thumbnail image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
Selected image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
Selected image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
Selected image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
Selected image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
Selected image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели
Selected image for NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели

NIKE Патики машки AIR MAX BOLT, бели

Deus Sport
6.090 ДЕНЗаштеда 1.218 ДЕН
4.872ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

  • Машките патики Nike Air Max Bol ви овозможуваат брзо движење и голема удобност.
  • Инспирирани од трчањето, овие патики имаат одличен дизајн, брановидни линии и многу видлива воздушна единица.
  • Пената ви овозможува амортизирање на секој чекор, додека лесните и издржливи материјали од кои се направени овие патики даваат голема удобност.
  • Мрежата на горниот дел овозможува проток на воздух, а плиткиот профил дава чувство на удобност.

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
E3SPXCQ1VU

EAN /   код

EAN /   код
ANWY75W703
6.090 ДЕНЗаштеда 1.218 ДЕН
4.872ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

  • Машките патики Nike Air Max Bol ви овозможуваат брзо движење и голема удобност.
  • Инспирирани од трчањето, овие патики имаат одличен дизајн, брановидни линии и многу видлива воздушна единица.
  • Пената ви овозможува амортизирање на секој чекор, додека лесните и издржливи материјали од кои се направени овие патики даваат голема удобност.
  • Мрежата на горниот дел овозможува проток на воздух, а плиткиот профил дава чувство на удобност.

Спецификации

Бренд
NIKE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
E3SPXCQ1VU

EAN /   код

EAN /   код
ANWY75W703
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.