0 thumbnail image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини
1 thumbnail image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини
2 thumbnail image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини
3 thumbnail image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини
Selected image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини
Selected image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини
Selected image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини
Selected image for NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини

NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини

Deus Sport
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
DUNPXAAIY1

EAN /   код

EAN /   код
ANYZ75WBSP
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

NIKE Патики машки ZOOM COURT LITE 3 CLY, сини

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
44.5

Ананас ID

Шифра на производот
DUNPXAAIY1

EAN /   код

EAN /   код
ANYZ75WBSP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.