Selected image for NIKE Патики за бебе Court Borough Low 2

NIKE Патики за бебе Court Borough Low 2

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Nike COURT BOROUGH LOW 2 се патики за бебиња, со добро познат изглед и неверојатен квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршен комфор и спортски стил на најмладите членови на Nike тимот. Овој модел има велкро ремен кој цврсто го држи зглобот и овозможува лесно облекување и соблекување. Горниот дел е изработен од кожа, која освен удобност им ја дава и потребната цврстина на овие патики. Перфорираната текстура овозможува оптимална циркулација на воздухот и значително го намалува потењето на нозете. Гумениот ѓон има флексибилни жлебови кои ги следат движењата на стапалото на детето и обезбедуваат совршено прилепување на површина. Овие патики се одличен избор за вашето дете. Во нив ќе изгледа како NBA ѕвезда.

Спецификација:
Детски патики
Велкро ремен
Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
E47VRNV8TN

EAN /   код

EAN /   код
ANOB3FROUD
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Nike COURT BOROUGH LOW 2 се патики за бебиња, со добро познат изглед и неверојатен квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршен комфор и спортски стил на најмладите членови на Nike тимот. Овој модел има велкро ремен кој цврсто го држи зглобот и овозможува лесно облекување и соблекување. Горниот дел е изработен од кожа, која освен удобност им ја дава и потребната цврстина на овие патики. Перфорираната текстура овозможува оптимална циркулација на воздухот и значително го намалува потењето на нозете. Гумениот ѓон има флексибилни жлебови кои ги следат движењата на стапалото на детето и обезбедуваат совршено прилепување на површина. Овие патики се одличен избор за вашето дете. Во нив ќе изгледа како NBA ѕвезда.

Спецификација:
Детски патики
Велкро ремен
Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
27

Ананас ID

Шифра на производот
E47VRNV8TN

EAN /   код

EAN /   код
ANOB3FROUD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.