0 thumbnail image for NIKE Женски патики Star Runner 2
1 thumbnail image for NIKE Женски патики Star Runner 2
2 thumbnail image for NIKE Женски патики Star Runner 2
3 thumbnail image for NIKE Женски патики Star Runner 2
Selected image for NIKE Женски патики Star Runner 2
Selected image for NIKE Женски патики Star Runner 2
Selected image for NIKE Женски патики Star Runner 2
Selected image for NIKE Женски патики Star Runner 2

NIKE Женски патики Star Runner 2

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Розова

Големина

Опис на производот

Женски патики за трчање
боја-розева

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Розова
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
XVMLJJ9DG2

EAN /   код

EAN /   код
AN4RZ6JUO9
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Женски патики за трчање
боја-розева

Спецификации

Бренд
NIKE

Карактеристики

Боја на производот
Розова
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
XVMLJJ9DG2

EAN /   код

EAN /   код
AN4RZ6JUO9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.