Slike NIP Nip family – лажалка цуцла од силикон
Slike NIP Nip family – лажалка цуцла од силикон

NIP Nip family – лажалка цуцла од силикон

Loco Croco
225ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

• Мека и анатомски обликувана цуцла од силикон.
• Анатпмски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.
• Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.
• Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.
• 0% BPA
• Достапни во 3 големини.
(silikon) (cucla)

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
H1XNR3X1XD

EAN /   код

EAN /   код
AN952WC4RH
225ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Мека и анатомски обликувана цуцла од силикон.
• Анатпмски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.
• Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.
• Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.
• 0% BPA
• Достапни во 3 големини.
(silikon) (cucla)

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
H1XNR3X1XD

EAN /   код

EAN /   код
AN952WC4RH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.