Slike NIP Nip - термофор против грчеви
Slike NIP Nip - термофор против грчеви

NIP Nip - термофор против грчеви

Loco Croco
580ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

• Ги намалува болките од грчеви во стомакот
• Долготрајна удобна топлина
• Содржи природно масло од лаванда
• Ергономски дизајн кој совршено одговара на стомачето на бебето.
• Многу мал и лесен
• Удобна и мека површина
• Потребни се 30 до 60 секунди загревање во микробранова печка
• 0% BPA
(termovofor protiv grcevi za bebinja)

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XVWNR0EYGY

EAN /   код

EAN /   код
ANQ62WCFYU
580ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Ги намалува болките од грчеви во стомакот
• Долготрајна удобна топлина
• Содржи природно масло од лаванда
• Ергономски дизајн кој совршено одговара на стомачето на бебето.
• Многу мал и лесен
• Удобна и мека површина
• Потребни се 30 до 60 секунди загревање во микробранова печка
• 0% BPA
(termovofor protiv grcevi za bebinja)

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XVWNR0EYGY

EAN /   код

EAN /   код
ANQ62WCFYU

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.