Selected image for NIP Стаклено шише со силиконска цуцла - nip standard 250 ml

NIP Стаклено шише со силиконска цуцла - nip standard 250 ml

Loco Croco
400ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

• Достапно во 2 бои. • Една големина наменето за бебиња од 0 до 6 месеци. • Анатомска обликувана силиконска цуцла. • Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви. • ACTIFLEX-систем кој спречува затворање на отворот и се обезбедува рамномерен проток на течности за пиење без често прекинување. • Екстра дебел врат на цуцлата која не дозволува капење на бебето во врат при пиење. • Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање.• Широк отвор за лесно полнење и чистење.• Капаче што спречува истекување на течности.• Ергономски облик, лесен за држење.• 0% BPA.

(шише)(нип)(shishe)(nip)

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
OBWNR1J0DI

EAN /   код

EAN /   код
ANMG2WCB58
400ДЕН

Опис на производот

• Достапно во 2 бои. • Една големина наменето за бебиња од 0 до 6 месеци. • Анатомска обликувана силиконска цуцла. • Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви. • ACTIFLEX-систем кој спречува затворање на отворот и се обезбедува рамномерен проток на течности за пиење без често прекинување. • Екстра дебел врат на цуцлата која не дозволува капење на бебето во врат при пиење. • Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање.• Широк отвор за лесно полнење и чистење.• Капаче што спречува истекување на течности.• Ергономски облик, лесен за држење.• 0% BPA.

(шише)(нип)(shishe)(nip)

Спецификации

Бренд
NIP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
OBWNR1J0DI

EAN /   код

EAN /   код
ANMG2WCB58
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.